PromoMSH Maqedoni: Vaksinimi thyen rekorde, gati 20 mijë vaksina janë aplikuar gjatë ditës së djeshme
PromoLëvizja BESA: Jemi gati për t’u futur fuqishëm në zgjedhjet e tetorit
PromoZaev siguron se Regjistrimi do të mbahet në shtator: Të drejtat e shqiptarëve garantohen me Kushtetutë
PromoShqipëri - Të hënën vijnë 44 mijë doza Pfizer, Manastirliu: Kemi dyshime për variantin “Delta”
Lajmet nga Vendi
Më shumë
LajmeMSH Maqedoni: Vaksinimi thyen rekorde, gati 20 mijë vaksina janë aplikuar gjatë ditës së djeshme23 korrik 2021
LajmeLëvizja BESA: Jemi gati për t’u futur fuqishëm në zgjedhjet e tetorit23 korrik 2021
LajmeZaev siguron se Regjistrimi do të mbahet në shtator: Të drejtat e shqiptarëve garantohen me Kushtetutë23 korrik 2021
LajmeSela: Ahmeti ka frikë të përballet me opozitën shqiptare23 korrik 2021
LajmeMPB Maqedoni: 352 dënime për tejkalim shpejtësie në gjithë territorin e vendit23 korrik 2021Lajme nga Rajoni dhe Bota
Më shumë
Dy shtete të fuqishme garantojnë për lirimin e Thaçit nga paraburgimi24 korrik 2021
“Më e mirë nëna se e bija”, Erion Veliaj e komplimenton nënën e Dua Lipës23 korrik 2021
Shqipëri - Të hënën vijnë 44 mijë doza Pfizer, Manastirliu: Kemi dyshime për variantin “Delta”23 korrik 2021
Të jetosh nga mbledhja e mbeturinave: E bëj që të mos ia zgjas dorën askujt23 korrik 2021
Vëzhgimi i një gazetari gjatë pushimeve në Durrës! Si silleshin një familje nga Kosova që jeton në Gjermani, e si një nga Shqipëria që jeton në Greqi23 korrik 2021
Valon Syla: VV do të bie pas 5 ose 6 muajsh23 korrik 2021ShowBiz
Më shumë
ShowBizDua Lipa në Shqipëri, Edi Rama pas takimit me të: Çfarë çike23 korrik 2021
ShowBizBehxhet Pacolli tha se kishte propozuar Adelina Ismailin për në “Sanremo 2002”, por ajo dhe nëna e saj e kishin refuzuar ftesën23 korrik 2021
ShowBizLedina Çelo tregon linjat e bujshme të trupit me foto nga plazhi23 korrik 2021
ShowBizJa këshillat si të humbni peshën si Adele23 korrik 2021
ShowBizBurri i Edona Llalloshit, zotëri i vërtet23 korrik 2021Sport
Më shumë
SportKur e shoh Granitin, më vjen të qaj” – Ragip Xhaka i shkruan letër të birit dhe Kombëtares zvicerane 5 korrik 2021
SportWenger: Xhaka ishte fantastik, ai e bashkoi skuadrën e Zvicrës 2 korrik 2021
SportPas eleminimit të Portugalinës ja për cilën kombëtare do të bëj tifo Mourinho29 qershor 2021
SportEURO 2020, më efikasi në historikun e tij29 qershor 2021
SportZyrtare: Maqedonia prej sot me trajner të ri, ja kush është (FOTO)26 qershor 2021
SportEuro 2020: UEFA nuk lejon ndriçimin me ngjyrat e ylberit22 qershor 2021Teknologji
Më shumë
Pas 8 vitesh Snapchat heq filtrin që u bë shkak për shumë aksidente28 qershor 2021
iPhone 13 i Apple mund të ketë një bateri më të madhe 7 qershor 2021
Me siguri nuk e dinit! Ja si të aktivizoni logon e Apple në telefonin tuaj10 shkurt 2021
Huawei vjen me ndryshime/ Planifikon të instalojë sistemin e tij operativ në smartphone14 shtator 2020
Rreziku që vjen nga TikTok 2 shtator 2020


Kuriozitete
Më shumë
Letra e Kallashnikov, krijuesit të “AK-47” para vdekjes: Jam penduar për armën që e shpika 21 korrik 2021
Dielli lëshon flakën e pazakontë, shkencëtarët të shqetësuar 19 korrik 2021
Shtatë mënyra për të karikuar baterinë e telefonit sa më shpejtë 9 korrik 2021
10 mite rreth trupit tonë që duhen demantuar 8 korrik 2021
Vaksinat nuk ju bëjnë magnetikë, ekspertët zbërthejnë videot me monedhat që ‘ngjiten’ në krah 8 korrik 2021