PromoKasami: Nuk do të lejojmë ndërtime pa leje në Tetovë
PromoDW: Energjia së shpejti e papagueshme?
PromoTaravari dhe Mickoski pinë çaj në Gostivar
PromoA dëshiron Ali Ahmeti të bëhet President i Maqedonisë së Veriut? Ja si përgjigjet kreu i BDI-së
Lajmet nga Vendi
Më shumë
LajmeKasami: Nuk do të lejojmë ndërtime pa leje në Tetovë25 tetor 2021
LajmeTaravari dhe Mickoski pinë çaj në Gostivar25 tetor 2021
LajmeA dëshiron Ali Ahmeti të bëhet President i Maqedonisë së Veriut? Ja si përgjigjet kreu i BDI-së25 tetor 2021
LajmeAAA për Thaçin: Politikan i dështuar25 tetor 2021
LajmeIbrahimi: Pas zgjedhjeve lokale mund të formohet Qeveri e re25 tetor 2021Lajme nga Rajoni dhe Bota
Më shumë
DW: Energjia së shpejti e papagueshme?25 tetor 2021
U qortua nga babai se u kthye vonë në shtëpi, 19-vjeçari qëllon veten në kokë25 tetor 2021
Rriten çmimet në treg! Ja lista e produkteve që janë shtrenjtuar 25 tetor 2021
Shefi i OBSH-së: Pandemia përfundon kur bota vendos t’i japë fund25 tetor 2021
Rama: BE po turpërohet, Kosova ka përmbushur kërkesat për liberalizimin e vizave25 tetor 2021
Biznesmenit në Shqipëri ia presin gishtin dhe ia marrin 100 mijë euro25 tetor 2021ShowBiz
Më shumë
ShowBizTea Trifonit nuk po ja do në dashuri, ndahet edhe nga i dashuri tjetër25 tetor 2021
ShowBizNga “Mirësevjen në shtëpinë tonë”, te “shpëtove nga ajo psikopate”, pse ndryshoi mendim Genta Cana për Fifin?25 tetor 2021
ShowBiz‘Kafshë! Shko vizitohu, këtu nuk është shtëpi për të çmendur’/ E ofendojnë keq Fifin25 tetor 2021
ShowBizMos ndoshta këto të Luanës ishin thumba drejtuar Arbanës?25 tetor 2021
ShowBizVioletë Kukaj duket si 20-vjeçare me ndërhyrjet që ka bërë në fytyrë25 tetor 2021Sport
Më shumë
SportJeta e ish-futbollistit shqiptar që sot punon berber: Kur takova CR7 nuk ishte shumë miqësor 8 tetor 2021
SportZbulohet plani i shtëpisë super luksoze të Shaqirit që po kritikohet ashpër nga fqinjët e tij në Zvicër 9 shtator 2021
SportEfekti Ronaldo: Nuk do ta besoni sa ndjekës iu shtuan Manchester Unt vetëm dy orë pas transferimit28 gusht 2021
SportKur Ronaldo “betohej” se nuk do luante për Cityn, ia kujton edhe Rooney27 gusht 2021
SportRonaldo i jep lamtumirën bashkëlojtarëve, mbyllet aventura e tij në Juventus pas tre sezonesh27 gusht 2021
SportMësohet paga e majme që Xherdan Shaqiri do e fitojë te Lyoni24 gusht 2021Teknologji
Më shumë
Apple pritet të nxjerrë laptopin më të mirë në treg10 tetor 2021
Fairphone prezanton një telefon intelegjent të ri 4 tetor 2021
Inteligjenca Artificiale parashikon nëse do të bjerë shi brenda dy orëve 4 tetor 2021
“Tesla”, një çmenduri nën ujë13 shtator 2021
iPhone 13 me funksionin e telefonit satelitor – mund të bëni thirrje dhe të dërgoni mesazhe edhe kur nuk keni rrjet31 gusht 2021


Kuriozitete
Më shumë
Kush ishte Zonja e Parë e Prishtinës? 20 tetor 2021
Pse duhet ta përdorni ajrin e kondicionuar në veturë edhe gjatë dimrit? 15 tetor 2021
Nusja godet aksidentalisht testikujt e burrit të saj në dasmë 14 tetor 2021
Gjermania kërkon shoferë, paga 2300 euro 12 tetor 2021
Burri që ka hundën më të madhe në botë 8 tetor 2021