PromoMediat serbe në panik: Po bëhet Shqipëria e Madhe!
PromoOriola Marashi provokon nga pishina, poston fotot e nxehta
PromoPërgjimet e Antimafias për zgjedhjet në Shqipëri: Nëse hyn ministër ai yni
PromoMe gardën, RENEA-n dhe policinë/ Pse ruhet kaq shumë Edi Rama?
Lajmet nga Vendi
Më shumë
LajmeAdemi: Situata e përmbytjeve në Shkodër është rënduar, dy familje të evakuara26 janar 2021
LajmePërgjimet e Antimafias për zgjedhjet në Shqipëri: Nëse hyn ministër ai yni24 janar 2021
LajmeMe gardën, RENEA-n dhe policinë/ Pse ruhet kaq shumë Edi Rama?24 janar 2021
LajmeGreqia zgjerohet me 13 mijë, Shqipëria zvogëlohet së paku me 3 mijë milje!20 janar 2021
LajmeEMRI/ Kush është i aksidentuari që humbi jetën me motor19 janar 2021Lajme nga Rajoni dhe Bota
Më shumë
Mediat serbe në panik: Po bëhet Shqipëria e Madhe!26 janar 2021
Kina ndihmon Serbinë me 1 milion vaksina26 janar 2021
KQZ: Rreth 65 mijë persona nga diaspora kanë aplikuar për zgjedhjet e 14 shkurtit24 janar 2021
VIDEO/ ‘Shqiptarët na vunë në rresht, na poshtëruan’, grekëve nuk u del inati: ‘Duhet ligji i ...19 janar 2021
Vuçiç vë në alarm shërbimet sekrete: Jam përgjuar për 1 vit e gjysmë 3 janar 2021
Të martën sfida/ Zgjedhjet në Xhorxhia përcaktuese për kontrollin e Senatit 3 janar 2021ShowBiz
Më shumë
ShowBizOriola Marashi provokon nga pishina, poston fotot e nxehta24 janar 2021
ShowBizBella Hadid pozon topless në fotosesionin e ri 24 janar 2021
ShowBizMë e bukura e Gjermanisë zgjidhet një shqiptare20 dhjetor 2020
ShowBizMë në fund, Shpat Kasapi pozon me të dashurën (FOTO)19 dhjetor 2020
ShowBizKush është mashkulli misterioz që ia ka rrëmbyer zemrën Adriana Matoshit18 tetor 2020Sport
Më shumë
SportShpjegon trajneri personal: Pse ushtrimet me pesha duhet t’i bëni para ushtrimeve kardio24 janar 2021
SportManchester United 3-2 Liverpool, nota e Xherdan Shaqiri dhe të tjerëve24 janar 2021
SportCana komenton shortin e Kupës së Botës: “Vendi i dytë jo i pamundur për Shqipërinë” 8 dhjetor 2020
SportFitoren më të thellë e ka 1-0, Shqipëria zyrtarizon miqësoren e rradhës me kundërshtarin ‘qesharak’14 shtator 2020
SportSuper Shqipëria, e fillon me fitore Ligën e Kombeve 5 shtator 2020
SportWerner gol të bukur Spanjës, Gjermania në epërsi 3 shtator 2020Teknologji
Më shumë
Huawei vjen me ndryshime/ Planifikon të instalojë sistemin e tij operativ në smartphone14 shtator 2020
Rreziku që vjen nga TikTok 2 shtator 2020
Vendoset rekordi i ri për shpejtësinë e internetit 2 shtator 2020
Kompania teknologjike LG shpik maskën që vendoset në fytyrë dhe pastron ajrin 2 shtator 2020
“Zoom” thyen rekorde në fitime, ia kalon “Fordit” 2 shtator 2020


Kuriozitete
Më shumë
50 thënie frymëzuese nga njerëz të famshëm që kanë njohur suksesin në jetë 27 dhjetor 2020
Sallatë orientale me lakra, karota, selino 27 dhjetor 2020
E dinit? Me secilin për një arsye të veçantë, ne biem në dashuri vetëm me tre persona gjatë jetës sonë 14 shtator 2020
Cfare duhet te dish para se te shkosh ne Valbone dhe Theth/ 6 Gjera qe askush nuk jua thote 2 shtator 2020
Del lista e njerëzve më të pasur në botë, Elon Musk qëndron para Mark Zuckerberg 2 shtator 2020