PromoPD ndërtoi sot Koalicionin Fitues! – REDAKSIONALE
PromoMijallkovi ka ikur përmes zonë kufitare në Kumanovë?
PromoAvokati i Veselit i thotë gjykatësit “nxjerre kamxhikun”, reagon kryeprokurori Smith: Po na kërcënon
PromoHakohet faqja e KQZ-së
Lajmet nga Vendi
Më shumë
LajmeSheqerinska: Të gjitha shtetet e NATO-s kanë mungesë të vaksinave 1 mars 2021
LajmeErdhi koha Ahmeti fton diasporën të regjistrohet 1 mars 2021
LajmePrej sot hapen për pagesë sportelet e Postës së Maqedonisë 1 mars 2021
LajmeAnalizë, 40 për qind e njerëzve me arsim të lartë në Maqedoni jetojnë dhe punojnë jashtë vendit! 1 mars 2021
LajmePD ndërtoi sot Koalicionin Fitues! – REDAKSIONALE24 shkurt 2021Lajme nga Rajoni dhe Bota
Më shumë
Kroacia ka 200 mijë banorë më pak – kroatët po e braktisin vendin e tyre24 shkurt 2021
Avokati i Veselit i thotë gjykatësit “nxjerre kamxhikun”, reagon kryeprokurori Smith: Po na kërcënon16 shkurt 2021
Kosovë, jehona e votimit deri në orën 13:00 shkon në 19.8%14 shkurt 2021
Bora dhe moti i ftohtë shkaktojnë probleme në Shqipëri14 shkurt 2021
Bekim Hamëz Jashari i bojkoton sot zgjedhjet, ja arsyeja14 shkurt 2021
Kështu po votohet në Drenicë14 shkurt 2021ShowBiz
Më shumë
ShowBizBearti vozit me shpejtësi marramendëse me “BMW”, në Tunelin e Kalimashit11 shkurt 2021
ShowBizOriola Marashi provokon nga pishina, poston fotot e nxehta24 janar 2021
ShowBizBella Hadid pozon topless në fotosesionin e ri 24 janar 2021
ShowBizMë e bukura e Gjermanisë zgjidhet një shqiptare20 dhjetor 2020
ShowBizMë në fund, Shpat Kasapi pozon me të dashurën (FOTO)19 dhjetor 2020Sport
Më shumë
SportShpjegon trajneri personal: Pse ushtrimet me pesha duhet t’i bëni para ushtrimeve kardio24 janar 2021
SportManchester United 3-2 Liverpool, nota e Xherdan Shaqiri dhe të tjerëve24 janar 2021
SportCana komenton shortin e Kupës së Botës: “Vendi i dytë jo i pamundur për Shqipërinë” 8 dhjetor 2020
SportFitoren më të thellë e ka 1-0, Shqipëria zyrtarizon miqësoren e rradhës me kundërshtarin ‘qesharak’14 shtator 2020
SportSuper Shqipëria, e fillon me fitore Ligën e Kombeve 5 shtator 2020
SportWerner gol të bukur Spanjës, Gjermania në epërsi 3 shtator 2020Teknologji
Më shumë
Me siguri nuk e dinit! Ja si të aktivizoni logon e Apple në telefonin tuaj10 shkurt 2021
Huawei vjen me ndryshime/ Planifikon të instalojë sistemin e tij operativ në smartphone14 shtator 2020
Rreziku që vjen nga TikTok 2 shtator 2020
Vendoset rekordi i ri për shpejtësinë e internetit 2 shtator 2020
Kompania teknologjike LG shpik maskën që vendoset në fytyrë dhe pastron ajrin 2 shtator 2020


Kuriozitete
Më shumë
50 thënie frymëzuese nga njerëz të famshëm që kanë njohur suksesin në jetë 27 dhjetor 2020
Sallatë orientale me lakra, karota, selino 27 dhjetor 2020
E dinit? Me secilin për një arsye të veçantë, ne biem në dashuri vetëm me tre persona gjatë jetës sonë 14 shtator 2020
Cfare duhet te dish para se te shkosh ne Valbone dhe Theth/ 6 Gjera qe askush nuk jua thote 2 shtator 2020
Del lista e njerëzve më të pasur në botë, Elon Musk qëndron para Mark Zuckerberg 2 shtator 2020