PromoGreqia zgjerohet me 13 mijë, Shqipëria zvogëlohet së paku me 3 mijë milje!20 janar 2021
PromoEMRI/ Kush është i aksidentuari që humbi jetën me motor19 janar 2021
PromoVIDEO/ ‘Shqiptarët na vunë në rresht, na poshtëruan’, grekëve nuk u del inati: ‘Duhet ligji i ...19 janar 2021
PromoAutobusët e parë në Tetovë, kreu i këshillit Memeti jep detaje shtesë18 janar 2021
Nga Bota
Nga BotaPublikuar më 2 shtator 2020Nuk kishin para të paguanin faturat mjekësore, prindërit i shesin foshnjën spitalit
Nga BotaPublikuar më 2 shtator 2020“Unë jam tajvanez”, deklarata e kreut të Senatit në Çeki që ngjalli reagime
Nga BotaPublikuar më 2 shtator 2020I bezdisi zhurma që po bënin, 57-vjeçari vret gruan dhe dy djemtë
Nga BotaPublikuar më 2 shtator 2020Koronavirusi anulon karnavalet e Britanisë, festimet do të bëhen “online”
Nga BotaPublikuar më 31 gusht 2020Erdogan paralajmëron ndërhyrje ushtarake nëse i cenohet vendi
Nga BotaPublikuar më 31 gusht 2020Mediat ngrenë “alarmin”, flota franceze niset me shpejtësi drejt kufirit Greqi-Turqi
Nga BotaPublikuar më 31 gusht 202025 milionë raste të koronavirusit në botë, pothuajse 850.000 njerëz kanë vdekur
Nga BotaPublikuar më 30 gusht 2020Bjellorusi: Mbi 100 të arrestuar në demonstratat kundër Lukashenkos
Nga BotaPublikuar më 29 gusht 2020Suedi/ Protesta të dhunshme pas djegies së Kuranit
Nga BotaPublikuar më 29 gusht 2020I preu kokën së bijës 14-vjeçare për krenari, babai dënohet me vetëm 9 vite burg
< Kthehu
1
Më Shumë >