PromoPas hedhjes së parashutës së BBV-së, vjen reagimi i nënës së Trixës10 janar 2022
PromoSonte do të derdhim lot në spektaklin e ‘BBV’, për Beniadën do vijë dikush që ajo as që e çon në mendje14 dhjetor 2021
PromoBerisha voton për shkarkimin e Lulzim Bashës11 dhjetor 2021
PromoBetrini, Betrunti”, Beniada i ngàtërroi emrin, ja si reàgon Butrint Imeri (FOTO)11 dhjetor 2021
ShowBiz
ShowBizPublikuar më 14 janar 2022Këtë po që nuk e prisnim! Iliri i habit të gjithë me veprimin e fundit ndaj Monikës
ShowBizPublikuar më 14 janar 2022Dagz i thotë ‘Të dua’, reagimi i Einxhelit nuk pritej
ShowBizPublikuar më 14 janar 2022‘Kam qef femrat me karakter të fortë’, Donaldi i rrëfehet Beatrixës
ShowBizPublikuar më 10 janar 2022Ditëlindja e Borës e shënuar në dron, Alban Ramosaj ka dy fjalë për çiftin Donald-Beatrix
ShowBizPublikuar më 10 janar 2022Borës ia këndojnë “Kush të ndau prej meje” në festën e ditëlindjes, ky është reagimi i saj
ShowBizPublikuar më 10 janar 2022Pas hedhjes së parashutës së BBV-së, vjen reagimi i nënës së Trixës
ShowBizPublikuar më 9 janar 2022Einxhel provokon Donaldin nëse do e nominonte Trixën, kjo është përgjigjja e tij
ShowBizPublikuar më 4 janar 2022Përveç moderatores nga Kosova, zbulohen edhe dy banorët e tjerë që do hynë sot në ‘BBV’
ShowBizPublikuar më 4 janar 2022Nami! Sot në ‘BBV’ do të hyjë edhe ish e dashura e njërit prej banorëve të shtëpisë?
ShowBizPublikuar më 3 janar 2022‘Isha pirë dhe e lodhur’, Einxhel shprehet e penduar për puthjen me Dagz-in
< Kthehu
1
Më Shumë >