PromoMSH Maqedoni: Vaksinimi thyen rekorde, gati 20 mijë vaksina janë aplikuar gjatë ditës së djeshme23 korrik 2021
PromoLëvizja BESA: Jemi gati për t’u futur fuqishëm në zgjedhjet e tetorit23 korrik 2021
PromoZaev siguron se Regjistrimi do të mbahet në shtator: Të drejtat e shqiptarëve garantohen me Kushtetutë23 korrik 2021
PromoShqipëri - Të hënën vijnë 44 mijë doza Pfizer, Manastirliu: Kemi dyshime për variantin “Delta”23 korrik 2021
Teknologji
TeknologjiPublikuar më 28 qershor 2021Pas 8 vitesh Snapchat heq filtrin që u bë shkak për shumë aksidente
TeknologjiPublikuar më 7 qershor 2021iPhone 13 i Apple mund të ketë një bateri më të madhe
TeknologjiPublikuar më 10 shkurt 2021Me siguri nuk e dinit! Ja si të aktivizoni logon e Apple në telefonin tuaj
TeknologjiPublikuar më 14 shtator 2020Huawei vjen me ndryshime/ Planifikon të instalojë sistemin e tij operativ në smartphone
TeknologjiPublikuar më 2 shtator 2020Rreziku që vjen nga TikTok
TeknologjiPublikuar më 2 shtator 2020Vendoset rekordi i ri për shpejtësinë e internetit
TeknologjiPublikuar më 2 shtator 2020Kompania teknologjike LG shpik maskën që vendoset në fytyrë dhe pastron ajrin
TeknologjiPublikuar më 2 shtator 2020“Zoom” thyen rekorde në fitime, ia kalon “Fordit”
TeknologjiPublikuar më 28 gusht 2020Përjashtohet vetëm kjo ‘kategori’, del aplikacioni për takime vetëm mes shqiptarëve në të gjithë botën
TeknologjiPublikuar më 26 gusht 2020Dizajni i iPhone 12 nga Apple vjen në disa imazhe mahnitëse | FOTO
< Kthehu
1
Më Shumë >