PromoMaqedonia e Veriut, Shqipëria dhe Serbia së shpejti të sigurta nga koronavirusi16 qershor 2021
PromoSot është afati i fundit për aplikim për vauçerë për turizëm në Maqedoni16 qershor 2021
PromoOsmani sot para deputetëve do të raportojë për negociatat me Bullgarinë16 qershor 2021
PromoRMV, turistët serb mund të marrin M-smart kartela pa pagesë për pagesën e taksës rrugore16 qershor 2021
Teknologji
TeknologjiPublikuar më 7 qershor 2021iPhone 13 i Apple mund të ketë një bateri më të madhe
TeknologjiPublikuar më 10 shkurt 2021Me siguri nuk e dinit! Ja si të aktivizoni logon e Apple në telefonin tuaj
TeknologjiPublikuar më 14 shtator 2020Huawei vjen me ndryshime/ Planifikon të instalojë sistemin e tij operativ në smartphone
TeknologjiPublikuar më 2 shtator 2020Rreziku që vjen nga TikTok
TeknologjiPublikuar më 2 shtator 2020Vendoset rekordi i ri për shpejtësinë e internetit
TeknologjiPublikuar më 2 shtator 2020Kompania teknologjike LG shpik maskën që vendoset në fytyrë dhe pastron ajrin
TeknologjiPublikuar më 2 shtator 2020“Zoom” thyen rekorde në fitime, ia kalon “Fordit”
TeknologjiPublikuar më 28 gusht 2020Përjashtohet vetëm kjo ‘kategori’, del aplikacioni për takime vetëm mes shqiptarëve në të gjithë botën
TeknologjiPublikuar më 26 gusht 2020Dizajni i iPhone 12 nga Apple vjen në disa imazhe mahnitëse | FOTO
TeknologjiPublikuar më 8 gusht 2020Facebook prezanton klonin e TikTok-ut
< Kthehu
1
Më Shumë >