PromoGreqia zgjerohet me 13 mijë, Shqipëria zvogëlohet së paku me 3 mijë milje!20 janar 2021
PromoEMRI/ Kush është i aksidentuari që humbi jetën me motor19 janar 2021
PromoVIDEO/ ‘Shqiptarët na vunë në rresht, na poshtëruan’, grekëve nuk u del inati: ‘Duhet ligji i ...19 janar 2021
PromoAutobusët e parë në Tetovë, kreu i këshillit Memeti jep detaje shtesë18 janar 2021
Teknologji
TeknologjiPublikuar më 3 gusht 2020iPhone 12 i artë që kushton 24 mijë dollarë
TeknologjiPublikuar më 3 gusht 2020Donald Trump njofton ndalimin e TikTok në SHBA
TeknologjiPublikuar më 31 korrik 2020Mercedes njofton T-Class, një furgon i ri dhe kompakt për qytetin
TeknologjiPublikuar më 29 korrik 2020Si të lehtësojmë punën nga shtëpia, 12 aplikacione
TeknologjiPublikuar më 29 korrik 2020Punonjësit e Twitter janë shkaku i hakimit të 1000 llogarive, zbulohet anonimisht
TeknologjiPublikuar më 27 korrik 2020Microsoft po shtyn Windows Update 10 May 2020 për më shumë përdorues
TeknologjiPublikuar më 27 korrik 2020A e dini pse tastet F dhe J janë të ndryshme nga të tjerat në tastierë?
TeknologjiPublikuar më 2 korrik 2020Phone 12: Çmimi, data e lëshimit për iPhone-in e ardhshëm të Apple
TeknologjiPublikuar më 2 korrik 2020Zuckerberg thotë se Facebook nuk ‘do të ndryshojë’ në përgjigje të një bojkoti nga më shumë se 500 reklamues mbi politikat e ndërmarrjes për fjalën e urrejtjes
TeknologjiPublikuar më 29 qershor 2020Shkencëtarët krijojnë kompjuterin më të shpejtë të bërë ndonjëherë
< Kthehu
1
Më Shumë >