PromoGreqia zgjerohet me 13 mijë, Shqipëria zvogëlohet së paku me 3 mijë milje!20 janar 2021
PromoEMRI/ Kush është i aksidentuari që humbi jetën me motor19 janar 2021
PromoVIDEO/ ‘Shqiptarët na vunë në rresht, na poshtëruan’, grekëve nuk u del inati: ‘Duhet ligji i ...19 janar 2021
PromoAutobusët e parë në Tetovë, kreu i këshillit Memeti jep detaje shtesë18 janar 2021
Kuriozitete
KuriozitetePublikuar më 2 shtator 2020Një supernova në Tokë para 33 mijë vitesh
KuriozitetePublikuar më 28 gusht 2020A e dini pse qentë kthejnë kokën anash kur flasim me ta?
KuriozitetePublikuar më 26 gusht 2020Pijet qe ju japin energji gjatë ditës
KuriozitetePublikuar më 23 gusht 2020Regjeneratori natyral për flokë me bazë bananeje flokët tuaja do t’i mbrojë nga rrezatimi i fortë i diellit dhe nxehtësia
KuriozitetePublikuar më 19 gusht 2020Çfarë e bën ujin I AM WATER të jetë aq i pastër?
KuriozitetePublikuar më 15 gusht 2020Ju pickojnë mushkonjat? 3 mënyra për të lehtësuar kruajtjen
KuriozitetePublikuar më 11 gusht 2020Zbuloni si ndikojnë ushqimet me antioksidantë kundër Demencias
KuriozitetePublikuar më 8 gusht 2020Nëse doni të humbni peshë, konsumoni këtë lëng në mëngjes
KuriozitetePublikuar më 7 gusht 2020Të pasurit po blejnë nënshtetësi të shumëfishtë për t’u përgatitur për izolimin tjetër
KuriozitetePublikuar më 7 gusht 2020Njeriu që shndërroi ëndrrën fëmijërore në realitet, fluturon përmes balonave!
< Kthehu
1
Më Shumë >