Nga Vendi
14 gusht 2020
Grupi nga ‘Potoki’ arrin në qendër të Tetovës, priten edhe grupet tjera

Qytetarët në Tetovë kanë dalë sërish për të shprehur revoltën e tyre pasi Komisioni Rregullator për Energjetikë, vendosi të shtrenjtojë çmimin e rrymës elektrike për 7,42%.

Sipas organizatorëve mbledhja e protestuesve në Tetovë filloi nga tre pikat edhe atë te rrethrrotullimi te restorant “Mema”, te ish “Monopoli” dhe te çerdhja në lagjen”Potok”.

Protetuesuesit nga tre pikat e grumbullimit kanë niusr drejt Qendrës së Tetovë.Të ndryshme
Më shumë
Presidenti Pendarovski votoi në zgjedhjet e parakohshme parlamentare15 korrik 2020
Ramos me gol festoi paraqitjen e 450-të te Reali 3 korrik 2020
Aktakuza ndaj Thaçit, a duhet të dorëhiqet presidenti?27 qershor 2020