Sport
29 gusht 2020
Historike/ Piloti shqiptar triumfon në Çmimin e Madh të Belgjikes

Piloti shqiptar i garave të shpejta, Lirim Zeneli ka arritur të shkruaj historinë në Çmimin e Madh të Belgjikës.

Ky është triumfi i parë i 20-vjeçarit shqiptar në kompeticionin Formula 3.

Një ditë më parë Zendeli në provat zyrtare u cilësua si më i shpejti nga të gjithë dhe ditën e shtunë ai kurorëzoi gjithçka.Të ndryshme
Më shumë
Filipçe: Moskujdesi i qytetarëve mund të rikthejë izolimin12 korrik 2020
Protestë edhe para Qeverisë kundër shtrenjtimit të rrymës 6 gusht 2020
Foto/”The Sun” tallet me Xherdan Shaqirin, pasi paparacët e kapin në jaht me tre femra 5 gusht 2020