Nga Rajoni
30 gusht 2020
Plas keq sherri me gota kokës mes vajzave në lokal

Një shèrr mes tre vajzash ka ndodhur në mbrëmje në një lokal në kryeqytet. Të rejat gòditen me gota dhe sháhen me njëra-tjetrën pa e kursyer aspak fjalorin banal.

Për të shuar sherrin mes vajzave është dashur ndërhyrja e personelit të lokalit, ndërkohë që më pas gjendja është qetësuar.

Nuk dihet arsyeja përse ka ndodhur një ngjarje e tillë ndërsa ditët e fundit janë raportuar shpesh zènka mes femrave në rrugët e kryeqytetit.

 

 Të ndryshme
Më shumë
Sallatë orientale me lakra, karota, selino27 dhjetor 2020
EMRI/ Kush është i aksidentuari që humbi jetën me motor19 janar 2021
Ali Ahmeti: Me 16 korrik kush dëshiron të bisedoj ‘bujrum’ ne jemi këtu29 qershor 2020