ShowBiz
2 shtator 2020
Romeo dhe Jonida i shprehin dashurine njeri tjetrit

Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj nuk i kane ndare fotot e videot e vecanta krah njeri- tjetrit qe kur e pranuan lidhjen publikisht. Ata u kthyen shume shpejt ne nje nga ciftet me te pelqyer e me te dashur te momentit.

Romeo ka ndare disa foto krah Jonides mbrembjen e kaluar, ku shfaqen ne caste mjaft romantike.
Ai i dedikon keto fjale nga zemra : “Ti qesh, une qesh…keshtu funksionon” dhe kengetarja i eshte pergjigjur “Ne qeshim e qajme bashke o zemer”.

Cifti nuk heziton ti tregoje hapur ditet e bukura qe po kalojne sebashku.Ato gjithmone kane ndare momente te ndryshme , duke qeshur apo kenduar duke treguar se shumicen e kohes jane ne krah te njeri-tjetrit.Të ndryshme
Më shumë
Nuk e kam ndërmend të jap dorëheqje – thotë Mickoski31 gusht 2020
Xhaferi në spital, e vizitojnë Osmani dhe Jakupi28 korrik 2020
Rekord testimesh në vend, 188 raste të reja dhe 5 viktima29 korrik 2020