Nga Vendi
3 shtator 2020
Moti me diell dhe vranësira mesatare, temperatura deri më 34 gradë

Moti në vend do të jetë me diell me vranësira të vogla mesatare. Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 14 deri në 20, ndërsa ajo e ditës prej 28 deri në 34 gradë Celsius.

Në Shkup, moti do të jetë me vranësira të vogla deri në mesatare. Do të fryjë erë mesatare, kohë pas kohe e përforcuar veriore. Temperatura e mëngjesit do të ulet deri në 18, ndërsa ajo e ditës do të arrijë deri në 30 gradë.

Në ditët në vijim moti do të jetë stabil dhe me diell me vranësira të vogla deri në mesatare.Të ndryshme
Më shumë
Tragjike/ 7 vjeçarja shqiptare shkon për të bërë rezonancën magnetike, vdes nga mbidoza 4 gusht 2020
Maqedoni 1733 testime, 159 raste të reja të covid-19:22 gusht 2020
Modelja kthehet pas në kohë dhe publikon fotot topless 7 gusht 2020