Sport
3 shtator 2020
Werner gol të bukur Spanjës, Gjermania në epërsi

Gjermania ka kaluar në epërsi kundër Spanjës

Është Timo Werner që ka shënuar në minutën e 51-të te ndeshjes me një gol të bukur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Të ndryshme
Më shumë
Shtohen rastet me virus, 121 të prekur dhe 3 vdekur në 24 orët e fundit10 shtator 2020
“TYXHARI”, GOMARI DHE ‘URA’ E DRITAN ABAZOVIÇIT! 3 shtator 2020
Zemaj: Shqetësuese pamjet e prindërve dhe arsimtarëve pa maska para shkollave, kjo nuk do të tolerohet15 shtator 2020