ShowBiz
7 shtator 2020
‘Shqipe pra’, Tayna krenare me vendin e saj midis Amerikës (FOTO)

ayna shprehet krenare që është shqiptare kudo që shkon.

Tayna së fundi ka udhëtuar për në Amerikë, nga ku nuk i ka kursyer fotografitë atraktive, shkruan lajmi.net.

Së fundi, në një fotografi që e postoi në InstaStory, ajo vuri fokusin tek një kapele, në të cilën shkruan “Shqiep”.

Në mbishkrimin që ia la fotos, Tayna shkruan “Shqipe pra”, duke u shprehur krenare për vendin nga vjen.

Ndryshe, projekti i fundit muzikor i kësaj rep-artisteje mbetet “Qe qe”, këngë e cila u pëlqye nga ana e fansave të saj. /Lajmi.net/

 Të ndryshme
Më shumë
Kinë, testohet treni me shpejtësi prej 600 km/h22 qershor 2020
Nikollovski: Do të formoj ekip profesionistësh për luftë kundër korrupsionit dhe resurset njerëzor25 shtator 2020
Pasi hoqi veshjen islame, këngëtarja u përball me qindra komente negative në internet!18 tetor 2020