ShowBiz
15 maj 2020
Shkëndije Mujaj i përkushtohet e tëra fesë: S’ka më foto provokative

Modelja dhe këngëtarja Shkëndije Mujaj e ka konfirmuar sonte se nuk do të postojë më foto provokative nëpër rrjetet sociale

Mujaj, e cila konsiderohet si njëra prej femrave më seksi tek shqiptarët, në një intervistë për Top Channel ka thënë se ajo nuk dëshiron më të kthehet pas dhe këtë vendim e ka bërë edhe para muajit të Ramazanit.

“Edhe më herët kam lexu, por pas humbjes së nënës kam fillu ta studiojë atë. Unë mendoj që tani do ti përkushtohem studimeve ndërfetare”, ka thënë Shkëndija.Të ndryshme
Më shumë
ARTISTËT E KOMBIT NË MBËSHTETJE TË KRYEMINISTRIT TË PARË SHQIPTAR NË R.M.V10 korrik 2020
LSDM: Vijojnë bisedime serioze për formimin e Qeverisë së re 7 gusht 2020
Gjermania vendos masa më të ashpra për të frenuar COVID1928 gusht 2020