Nga Vendi
10 shtator 2020
LSDM: OBRM-PDUKM shtrenjtoi rrymën elektrike për 100 për qind

Nëpërmjet një njoftimi të LSDM-së thuhet se “OBRM-PDUKM shtrenjtoi rrymën elektrike për 100 për qind”.

Ata thonë se pas shtrenjtimit të energjisë elektrike është financuar OBRM-PDUKM.

“Ish-drejtori i ELEM në dëshmi gjyqësore publikisht tha se si si ka dërguar porosi te ish-sekretari i përgjithshëm i OBRM-PDUKM-së, Kiril Bozhinovski”, thonë nga LSDM.

Nga LSDM shtojnë se të gjitha gënjeshtrat e OBRM-PDUKM janë zbuluar dhe për këtë shkak qytetarët i dënojnë në zgjedhje dhe nuk bashkëngjiten në protestat e Mickoskit.

“OBRM-PDUKM nuk din asgjë tjetër përveç mbrojtjes së krimit dhe të shpërndaj lajme të rreme”, thonë nga LSDM.Të ndryshme
Më shumë
Kosovë, vdesin 6 pacientë me Covid-19 4 korrik 2020
Taravari: Jemi vetë disa ditë para fitores së madhe të shqiptarëve të Maqedonisë12 korrik 2020
Ziberi kërkon duel në TV me Zaevin dhe Mickoskin30 qershor 2020