Nga Vendi
10 shtator 2020
Dy të lënduar në aksidentin e rëndë para Parlamentit

Rreth gjysmë ore më parë, një aksident i rëndë trafiku ndodhi në rrugën “Dimitrije Cupovski” para Parlamentit, në të cilin të paktën dy persona u plagosën.

Aksidenti ndodhi kur një motor për arsye të panjohura kaloi në anën e kundërt të rrugës dhe u përplas direkt me një makinë Fiat.

Të plagosurit u dërguan në spitalin “Shën Naum Ohridski”. Lëndimet nuk dihen ende por inspektimi po vazhdon…Të ndryshme
Më shumë
A do të ketë orë policore në Maqedoninë e Veriut?13 nntor 2020
THAÇI: Në 30 ditëshin e parë do ta mundim koronavirusin 7 korrik 2020
Zgjedhjet e 15 korrikut do t’i ndjekin mbi 2.000 vëzhgues vendor dhe të huaj 9 korrik 2020