ShowBiz
12 shtator 2020
Një trup si i Xhensilës! Këngëtarja ‘leksion’ vajzave nga palestra

Xhensila duket për mrekulli pas hùmbjes së disa kileve. Xhensila Myrtezaj muajt e kàràntinës i ka shfrýtëzuar për t’u trànsfòrmuar tërësisht.

Këngëtarja ka arritur që përmes palestrës të arrijë linjat perfekte trupore, ndërsa ushtrimet nuk i ka ndàluar as tani.

Nëse doni disa pamje që t’ju motivojnë sot të ngríheni nga shtrati e të stërviteni, Xhensila Myrtezaj na i ka servirur gati.

Këngëtarja shqiptare ka publikuar disa video në Instastory, ku tregon linjat e hatàshme që ka krijuar me stërvitjen e saj, dhe duket e mrekullueshme.

Barku i sheshtë, të pasmet dhe këmbët e tonifikuara bien në sy në pamjet e publikuara nga këngëtarja, e cila shfaqet e veshur me një pale streçe pas trupit.

Edhe pse ka arritur linja perfekte trupore pak kohë pas lindjes, Xhensila nuk ndalet.

Këngëtarja duket në formë shumë të mirë, me veshjen e ngushtë pas trupit, ndërsa stërvitet nën mbikëqyrjen e trajnerit.

Pak ditë më parë, Xhensila dhe Besi festuan 3-vjetorin e kurorëzimit të dashurisë së tyre, fruti i së cilës është vogëlushja e tyre Ajka.

 

 Të ndryshme
Më shumë
‘Ça me bo’ vjen nga Genta dhe Marseli (VIDEO)29 gusht 2020
Lëndët ndaj Sasho Mijallkovit, pa epilog gjyqësor24 gusht 2020
KSI: Të hiqen PCR testet për shtetasit nga vendet e rajonit28 shtator 2020