ShowBiz
12 shtator 2020
Modelja ‘thyhet’ në derë që t’i dalin të pasmet bombastike

Bukuroshja e njohur, Natalee 007 është shumë aktive në Instagram.

Ajo së fundmi ka hedhur një video në Instagram, por, pa e zbuluar fytyrën.

Mirëpo, në pah, bukuroshja ka vënë të pasmet.

Madje, derisa qëndronte në derë, Nataliee ishte ‘thyer’ në mes që të del sa më bombastike.

Shiko Videon:Të ndryshme
Më shumë
Raporti javorë për Covid-19: Më shumë të infektuarit të rinj mes moshës 50-59 vjeçare29 korrik 2020
Publikohen “bomba” të reja për Janushevin dhe Janakieskin 6 korrik 2020
LSDM mbrojnë qëndrimin e Pendarovskit: Mandati ndahet me 15 gusht11 gusht 2020