Nga Vendi
25 qershor 2020
BDl hap shtabin komunal zgjedhor në Tetovë (FOTO)

 

Bashkimi Demokratik Për Integrim sot hapi shtabin zgjedhor komunal në Komunën e Tetovës ku të pranishëm ishin antarë dhe simpatizant të kësaj partie por edhe funksioner të lartë.

Shefja e Shtabit në Tetovë njëherit edhe Kryetarja e komunës së Tetovës Teuta Arifi i bëri thirje rinisë dhe të gjith të tjerëve të cilët besojnë në idenë se Maqedonia meriton të udhëhiqet nga një Kryeministër Shqiptar dhe të gjithë atyre që besojnë në vendosshmërinë krenarinë iden dhe guximin e kandidatëve të BDI-së në Njësin e 6-të zgjedhore të jenë aktiv 24 orë për të shpërndarë dhe për të përmbushur premtimin e Liderit Ali Ahmeti.

 

Ajo ju bëri thirje të gjith skeptikëve se do të shihemi më 15 korrik

  

 Të ndryshme
Më shumë
Qeveria e re të hënën propozohet në Kuvend22 gusht 2020
Sela: Jam këtu për të realizuar çdo interes të shqiptarëve (VIDEO) 1 korrik 2020
Publikohen “bomba” të reja për Janushevin dhe Janakieskin 6 korrik 2020