ShowBiz
25 qershor 2020
Nuk do ju besohet se kjo është ‘Kallashi’ (FOTO

Kallashi ka kohë që është zhdukur nga jeta publike, duke krijuar mjaftë kuriozitet se kur është e çka po bënë, shkruan “Kosovarja”.

Valltarja që dikur ishte sensacioni i medies rozë e më e përfolura kudo, sapo është shfaqur sërish.

Në fotot e fundit, Kallashi as që njihet, është krejt ndryshme dhe larg asaj që jemi mësuar të shohim zakonisht në rrjete sociale a intervista televizive, shkruan “Kosovarja”.

 

Me lente me ngjyrë të kaltër, me modelin e flokëve krejt ndryshe, formën e re trupore dhe këtë fustan glamuroz, valltarja as që njihet.Të ndryshme
Më shumë
Hoti shkon vetë i 8 në Washington29 gusht 2020
Luana Vjollca shijon ditët e nxehta në det, a po e shoqëron Krenari?31 korrik 2020
?Qeveria e Kosovës ndanë 95,2 milionë euro për rimëkëmbje ekonomike 7 gusht 2020