ShowBiz
24 shtator 2020
Tayna vjen me një fotografi provokuese në vaskë

 

Ajo po tregohet mjaft aktive në rrjetet sociale, duke ndarë me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga momentet e këndshme që po i kalon atje.

Së fundmi, bukuroshja publikoi për fansat një fotografi mjaft provokuese, të realizuar në një vaskë.

Ajo ka pozuar vetëm me të brendshme në pjesën e poshtme, teksa ka qenë ‘topless’ sipër.

Reperja 23-vjeçare mbuloi gjoksin e saj me një kapele, për t’u dukur kështu edhe më atraktive dhe provokuese për ndjekësit e saj.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ana e fansave nuk kanë munguar, shumica prej të cilëve e kanë komplimentuar reperen për linjat e saj trupore.

Ndërsa për sa i përket muzikës, ajo po vazhdon të shijojë /suksesin e projektit të saj muzikor më të fundit, “Qe qe”./zhurnalTë ndryshme
Më shumë
Menduh Thaçi: U ndava me Ziadin Selën sepse e luta në një kafe në Veleshtë: Mos ju merr pare njerëzve, tha janë BDI 7 korrik 2020
KSHZ: Deri në ora 09:00 jehona e votuesve është 5.19 për qind15 korrik 2020
Bisedimet për Qeverinë e re, takim i ri Zaev-Ahmeti 6 gusht 2020