ShowBiz
18 tetor 2020
Kush është mashkulli misterioz që ia ka rrëmbyer zemrën Adriana Matoshit

Aktorja tashmë shumë e pëlqyer nga publiku, Adriana Matoshi, që një kohë të gjatë përflitet për një lidhje dashurie.

Ndonëse është nënë e katër fëmijëve, ajo ka arritur të mbajë mjaft mirë të fshehtë këtë anë të saj.

Biondja së fundmi ka qenë e ftuar në “Shiko kush Luan” dhe me këtë rast u bë pjesë e disa lojërave të përgatitura për këtë puntatë.

Në anën tjetër, artistja nga Gjilani iu përgjigj disa pyetjeve për të cilat edhe publiku ka treguar shumë interes.

Kur u pyet nëse ajo është në një lidhje, përgjigja e saj ishte tepër e shkurtër dhe e qartë duke shtuar, PO.

Megjithatë, e njëjta nuk ka zbuluar më shumë detaje teksa ka lënë misterioz mashkullin që ia ka rrëmbyer zemrën.

Sido që të jetë, Adriana është divorcuar prej vitesh nga biznesmeni i njohur Albert Sylejmani, me të cilin ka katër fëmijë.Të ndryshme
Më shumë
Mickoski: Deputetë nga koalicioni i LSDM-së mund të mbështesin programin e VMRO-së 4 gusht 2020
“Ethet e Papagallit”, sëmundja që po alarmon mjekët15 maj 2020
Haradinaj nuk e takon Ramën: I padituri, s’ mund të takohet me të diturin!29 qershor 2020