Nga Rajoni
11 dhjetor 2020
Protestuesit përleshen me policinë në Tiranë, hidhet gaz lotsjellës dhe ujë

Ka filluar me përplasje të dhunshme protesta e mbrëmjes në Tiranë.

Policia ka nisur të ushtrojë dhunë ndaj qytetarëve, ndërkohë që autobotë me ujë janë lëshuar ndaj tyre. Protestuesit kanë lëshuar thirrje Rama ik.Të ndryshme
Më shumë
Pendarovski: Problemi Kosovë-Serbi po na mban të bllokuar si rajon22 qershor 2020
30 vite pritje – Liverpool shpallet kampion për herë të parë në Premierligë27 qershor 2020
Filipçe: Votimi i të sëmurëve me Kovid-19 deri tani pa probleme13 korrik 2020