ShowBiz
20 dhjetor 2020
Më e bukura e Gjermanisë zgjidhet një shqiptare

Miss Grand Germany është një ndër tre kompeticionet më të rëndësishme të bukurisë botërore dhe këtë vit e ka fituar bukuroshja me origjinë nga Kosova Arlinda Prenaj.

Ajo është shpallur më e bukura e Gjermanisë, ndërsa në vitin 2019 ishte shpallur Miss Grand Kosovo.

Arlinda do të përfaqësojë Gjermaninë në gara tradicionale.

ImageTë ndryshme
Më shumë
Suedi/ Protesta të dhunshme pas djegies së Kuranit29 gusht 2020
Izet Mexhiti nga Saraji: Pas 15 korrikut adresa e Mickoskit dhe Zaevit do jetë pikërisht selia e BDI-së në Tetovë 28 qershor 2020
Koronavirusi, 500 viktima dhe 3.656 raste aktive 4 gusht 2020