Nga Vendi
27 dhjetor 2020
FOTO/ Lefter Koka mbledh qindra njerëz në një lokal, shkel me dy këmbët ligjet anti-Covid

Deputeti socialist dhe miku i Edi Ramës, Lefter Koka nuk përmbahet në shkeljen e ligjit.

Ai ka mbledhur qindra njerëz në një lokal në Durrës, duke shkelur të gjitha ligjet anti Covid.

 

PER LAJMET E REJA : Gjurma Portal | Facebook

 

Për këtë ka reaguar edhe ish-kryeministri Sali Berisha.

Reagimi i ish-kryeministrit Sali Berisha:                   

Për lokalet e Terr Kokës ligji nuk ekziston!

Mijra qytetare gjobiten kur gjenden ne rruge pa maska. Kurse ne lokalet e Territ te Durresit narkopolicia nuk guxon te afrohet!

Denoj me ashpersine me te madhe standartin e dyfishte te Edvin Hajdutit.

Lexoni mesazhin shikoni fotot e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje dr fotot dhe organizimi jane bere sot ke pista Lefterit .. duket qarte distancimi social se gjobat jane per popullin jo per mbeshtetesit e qeverise.

 

 

 Të ndryshme
Më shumë
Paraburgim për një person i cili lidhi nipin e tij me autizëm në dru në Shkup29 qershor 2020
Foto më seksi të Ronelës nuk keni parë27 qershor 2020
LSDM: OBRM-PDUKM shtrenjtoi rrymën elektrike për 100 për qind10 shtator 2020