Nga Vendi
4 janar 2021
Arratiset nga komisariati i policisë një person i arrestuar (EMRI)

Është arratisur nga Komisariati Nr. 1 në Tiranë një person i arrestuar.

Sipas News 24 i arratisuri është shtetasi Rigers Lala.

Ky i fundit ishte arrestuar për armëmbajtje pa leje.Të ndryshme
Më shumë
Për gjashtë orë 63 gjoba për tejkalim të shpejtësisë në Tetovë dhe Gostivar21 qershor 2021
Teuta Arifi: Institucionet të bëjnë punën sa më shpejt për të zbardhur rastin 9 shtator 2021
Dua Lipa po sjell bashkëpunim me divën e muzikës botërore dhe jo vetëm29 korrik 2020