ShowBiz
24 janar 2021
Oriola Marashi provokon nga pishina, poston fotot e nxehta

Modelja e njohur, Oriola Marashi, ka zbuluar së fundmi se ndodhet jashtë Shqipërisë, pasi është duke punuar.

Por bukuroshja brune nuk lë pas fotot provokuese. Së fundmi, ajo ka postuar në rrjetet sociale disa pamje ku shfaqet duke u relaksuar në pishinë.

Oriola ka qenë e angazhuar në sfilatë të brendit të njohur “Guess”. Pas sfilatës, ajo bashkë me disa modele kanë gjetur pak kohë për t’u relaksuar në pishinën e vendit ku po qëndrojnë. Modelja shqiptare ndau me ndjekësit disa video në rrjete sociale, në të cilat shfaqet tejet joshëse.

Oriola po e filmonte veten nga afër, teksa po relaksohej brenda pishinës, ndërsa ishte veshur me bikini të zeza. Kjo nuk është hera e parë që kjo modele po bashkëpunon me “Guess”, ndërsa ka punuar edhe më disa marka të tjera.

 Të ndryshme
Më shumë
Përfundoi seanca në Kuvend, zgjedhja e Qeverisë vazhdon nesër deri në mesnatë29 gusht 2020
Tensionet në Egje! Turqia e vendosur për gaz dhe naftë: Na lejohet ti fundosim grekët 8 gusht 2020
117 raste të reja dhe 2 viktima me COVID-19 në Shqipëri13 korrik 2020