ShowBiz
11 shkurt 2021
Bearti vozit me shpejtësi marramendëse me “BMW”, në Tunelin e Kalimashit
I dashuri i Teas, Bearti ka publikuar një video teksa zbulon se është pasionant i veturave luksoze.

 

Bearti në Instagram ka postuar video duke vozitur me shpejtësi të madhe me veturën “BMW”, shkruan lajmi.net.

 

Siç shihet në video, ai ka thyer rregullat e komunikacionit duke vozitur me shpejtësi jo edhe të vogël.

 

Ai është në tunelin e Kalimashit, rrugës për Tiranë ka shfrytëzuar mungesën e makinave për të bërë qejf.

Ndryshe, Beart Rexhepi dhe Tea Trifoni po e vazhdojnë romancën e tyre pas skandalit në “Përputhen”./Lajmi.net/

 Të ndryshme
Më shumë
 Sasho Ordanovski “Ideja për kryeministër shqiptar është e komunitetit ndërkombëtar”26 qershor 2020
Dënime për 461 persona pa maska, MPB-ja me apel për respektim të masave 2 korrik 2020
Shqipëri, 14 të vdekur dhe 753 raste të reja me coronavirus 8 dhjetor 2020