Nga Rajoni
14 shkurt 2021
Hakohet faqja e KQZ-së

Është hakuar faqja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve (KQZ).

Në versionin në gjuhën angleze të faqes së KQZ-së janë duke u paraqitur reklama.

Faqja e KQZ-së është hakuar pikërisht në ditën kur në vend janë duke u mbajtur zgjedhjet parlamentare.

Nga KQZ ende nuk janë deklaruar lidhur me rastin. /Telegrafi/

 

 Të ndryshme
Më shumë
Kosovë, 17 të vdekur dhe 557 raste të reja me Covid-19 8 dhjetor 2020
Elez Biberaj emërohet drejtor në detyrë i Zërit të Amerikës 1 korrik 2020
Lëndët ndaj Sasho Mijallkovit, pa epilog gjyqësor24 gusht 2020