Nga Rajoni
25 mars 2021
Basha: Ndryshimi po vjen, do t’i japim fund tranzicionit shqiptar

Kryetari i opozitës, Lulzim Basha, e nisi fjalimin e tij në fillim të fushatës përpara një sheshi të mbushur.

“Ju keni marrë një vendim të rëndësishëm: T’i japim fund tranzicionit shqiptar dhe të hapim një faqe të re të historisë moderne dhe evropiane të Shqipërisë”, u tha Basha të pranishmëve.Të ndryshme
Më shumë
Koronavirusi nuk sulmon vetëm mushkëritë!15 maj 2020
Në “b ombën” e re Zaev për shqiptarët: Ata po luftojnë vetëm për para (VIDEO)10 korrik 2020
Afrim Gashi për të tretën herë i ikë debatit me Arbër Ademin! 7 korrik 2020