Nga Vendi
5 prill 2021
Ndërron jetë mjeku i mirënjohur Dali Lala

Ka nderruar jetë mjeku i mirënjohur nga Dibra Dali Lala pas një infarkti!

Televizioni Koha i shpreh ngushëllime familjes për hum*bjen e një njeriu dhe pediatri të mrekullueshëm…

Puna kolosale që ka dhënë për më të shtrenjtët e çdo familje, për fëmijët sot janë lutjet tona për t’ju ndriçuar vepra!

Dr. Dali Lala së fundmi punonte si mjek specialist pediatër në spitalin One Hospital në Tetovë, pas shumë viteve përvojë si mjek në poliklinikën “Florens” në Zhelinë më pas tek MEDIKA Istanbul në Tetovë!

 

 Të ndryshme
Më shumë
Moti i keq, dy të mbytur dhe një i zhdukur në Shqipëri 5 gusht 2020
Kontrollet e shtuara të trafikut në Maqedoni japin rezultate, ulet numri i aksidenteve28 shtator 2020
6 të vdekur dhe 136 raste të reja me COVID-19 në Maqedoni12 korrik 2020