Sport
7 qershor 2021
Besnik Hasi, me skuadër të re në Arabinë Suadite

Besnik Hasi është zyrtarizuar si trajner i skuadrës arabe, Al Ahli. Trajneri gjakovar do të marr drejtimin e skuadrës që është katër herë kampione e Arabisë Saudite.

- Advertisements -

 

Ish-mesfushori i kombëtares shqiptare ka drejtuar edhe skuadrën Al-Raed në tri vitet e fundit.

Kujtojë se më pare Besnik Hasi ka drejtuar skuadrat e Anderlehtit, Legia Varshava-s dhe Olimpiakos.Të ndryshme
Më shumë
Maqedoni: Nëse shtrenjtohet rryma elektrike, iniciativa “Boll më” paralajmëron protesta21 qershor 2021
PAMJET E PLOTA/ Ja si policia gënjeu për dhunën në Bulqizë. Polici: ‘Të rraha se mu tek19 dhjetor 2020
“Receta” e Trump për të rritur fëmijë të suksesshëm17 gusht 2021