ShowBiz
9 qershor 2021
Enca publikon fotografi tërësisht e zhveshur

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Këngëtarja, Enca Haxhia, është mjaft aktiv në rrjete sociale, e që shpeshherë provokon ndjekësit me fotografi.

Së fundmi, ajo ka publikuar një fotografi, ku shihet tërësisht e zhveshur mbrapa një guri.

“Ndjehem bukur, mund të fshijë më vonë, pa makijazh, pa rroba”, ka shkruar këngëtarja.

Ajo ka paralajmëruar se mund ta fshijë pas pak këtë fotografi, kujtojmë që para disa muajsh ajo ka njoftuar se ka hapur llogari dhe është bërë anëtare e faqes erotike “OnlyFans”.Të ndryshme
Më shumë
“Koncert në izolim” i Dino Imerit15 maj 2020
Moti me diell dhe vranësira mesatare, temperatura deri më 35 gradë 8 shtator 2020
Zgjedhjet e sotshme në Maqedoni do t’i ndjekin mbi dy mijë vëzhgues vendor dhe të huaj15 korrik 2020