ShowBiz
15 qershor 2021
Vajza e Michael Jackson tregon se vëmendja e paparacëve e çoi në halucinacione

Vajza e legjendës së ndjerë Michael Jackson, Paris ka rrëfyer për jetën e saj personale në emisionin Red Table Talk. Fama e babait të saj, ka bërë që ajo të ndiqet nga paparacit.

Gjatë bisedës me Willow Smith, Jackson tha se ndonjëherë ajo përjeton halucilacione për shkak të paparacëve.

Për këtë, ajo tregon se ka marrë edhe terapi.

Jackson u shpreh se vëmendja e vazhdueshme e paparacëve në një moshë të re e çoi atë në paranojë.Të ndryshme
Më shumë
BESA: Nuhiu organizon tubime pa distancë sociale dhe pa maska, BDI rrezikon jetën e qytetarëve29 qershor 2020
Temperaturat e larta rrezikojnë të gjitha prodhimet në Maqedoni17 gusht 2021
GRUBI: Modernizimi i spitalit obstetrik-ginekologjik në Çair, fillim i fuqishëm i Qeverisë 19 shtator 2020