ShowBiz
22 qershor 2021
Instagram vs realitet: Megi Pojani dëshpëron me ‘linjat e saj’ nga ato që i poston në foto

Tashmë është bërë trend që çdo postim në Instagram duhet të jetë shumë mirë i editur, në të kundërtën nuk jeni aq “profesioniste” për të qenë në qendër të vëmendjes.

E fundit që ra pre e kritikave për editim të tepruar të fotografive dhe videove, ishte Megi Pojani.

Ajo së fundmi postoi video me bikini duke shijuar ditët e plazhit. Në fotografinë që ajo postoi shfaqej super seksi dhe e kuruar në më të voglin detaj, thjesht perfektë, mirëpo disa fotografi të tjera të publikuara nga profili “Vipat e Bllokut” në Instagram e shfaqin atë shumë më ndryshe.

Megit i doli celuliti dhe duket se të pasmet e saja nuk janë në formë sikur se në postimet e saja.

Ndryshe, dihet se Megi Pojani ka “investuar” shumë në pamjen e saj dhe konsiderohet si një ndër femrat më seksi të showbizzit shqiptar.Të ndryshme
Më shumë
Menaxheri i Taynes po kërkohet nga policia, kjo është arsyeja19 gusht 2021
Tetovë, policia rrugore shqipton 55 gjoba për kundërvajtje11 shtator 2020
Maqedoni: Janë vaksinuar mbi 280 mijë qytetarë kundër COVID-1923 qershor 2021