ShowBiz
21 korrik 2021
Fansat zbulojnë photoshop-in te Leonora Jakupi, e pyesin se pse e ka fshirë krahun...

Këngëtarja, Leonora Jakupi, është njëra ndër personazhet më të bukura dhe komentuara në industrinë muzikore. Ajo herë pas here publikon fotografi që tërheqin vëmendjen në rrjete sociale.

Leonora ka marrë vëmendjen e publikuar edhe me bukurinë e format trupore.ir

Megjithatë, edhe Leonora si gjithë personazhet e tjerë të shoubizit përdor ‘photoshop’ në fotografitë e saj që publikon në rrjete sociale.

Në fotografinë e fundit të publikuar në rrjetin social “Instagram”, këngëtares i mungon krahu dhe ndjekësit e kanë pyetur se ku e ‘zhduku’.

“Photoshop-i ta paska zhduk edhe krahun oj zemër”- i komenton një prej ndjekësve.

 Ndërsa disa të tjetër shkruajtën: “Krahun e majtë ku e ke lënë?’, ‘Ku është krahu’, ‘Ku e ki dorën more”

Ndërkohë këngëtarja ka vendosur që të mos reagojë pas këtyre komenteve në foton e saj.

 Të ndryshme
Më shumë
Nis beteja për formimin e qeverisë së re 5 gusht 2020
Dhurata Dora sapo vulosi një super sukses ndërkombëtar, por jo në muzikë22 gusht 2020
Tetova, qyteti i dytë me më shumë të infektuar nga koronavirusi 6 korrik 2020