ShowBiz
21 korrik 2021
Ryva Kajtazi flet për operacionet plastike

Këngëtarja Ryva Kajtazi po duket më bukur se kurrë.

Ajo, gjithmonë është cilësuar si një nga bukuroshet e estrades, ndërkohë që së fundi paraqitja e saj ka marrë komente tejet pozitive, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja që sapo erdhi me një projekt të ri, u pa në shumë emisione duke folur për risitë në karrierë dhe jetën e saj.

Ajo, demantoj fjalët për operacione plastike, duke thënë se nuk ka bërë asgjë pos hundës.Të ndryshme
Më shumë
BDI-ja publikon programin zgjedhor pas kronikës në Alsat 7 korrik 2020
Kosovë, 31 vjet nga Deklarata Kushtetuese e 2 Korrikut 2 korrik 2021
Gjithnjë e më pak covid pacientë në spitalet e Maqedonis, paralajmërohet lehtësim i masave kufizuese 4 qershor 2021