ShowBiz
2 gusht 2021
Fotografitë me bikini që dëshmojnë se plakja ka ndaluar për Jennifer Lopez

Më 24 korrik, Jennifer Lopez i ka mbushur 52 vjet, mirëpo trupi i saj nuk e tregon këtë moshë.

Këngëtarja dhe aktorja e famshme, së fundmi është bërë kryetemë e faqeve rozë për shkak të lidhjes me Ben Affleck.

Çifti i popullarizuar hollivudian kanë qenë në lidhje nga mesi i vitit 2002 deri në janar të vitit 2004 kur edhe ishin ndarë.

Asokohe madje edhe ishin fejuar, por nuk e çuan më larg lidhjen e tyre. Tani ata janë rikthyer bashkë dhe duke mjaft të lumtur me njëri-tjetrin.

Dhe derisa po i shijojnë pushimet bashkë, J.Lo ka publikuar fotografi me bikini të verdha nga anija.Të ndryshme
Më shumë
Berisha: Basha, kryeministër në 2021. Ja këshilla ime për opozitën23 qershor 2020
Problemet teknike, dalje e ulët e votuesve në Gostivar17 tetor 2021
Zemaj: Shqetësuese pamjet e prindërve dhe arsimtarëve pa maska para shkollave, kjo nuk do të tolerohet15 shtator 2020