ShowBiz
30 gusht 2021
A e ka ndërruar fenë Loredana

Dyshja Loredana Zefi dhe Gramoz Aliu, janë në lidhje që disa vite, madje kanë edhe një vajzë.

Çifti, janë gëzuar me Hanen, vajzen e vetme të tyre, e cila u bë edhe shkas për bashkimin e çiftit.

Loredana dhe Mozzik, që të dy janë nga Ferizaji, ama i përkasin religjioneve të ndryshme, shkruan “Kosovarja”.

Loredana i përket fesë katolike, ndërkaq Mozzik është mysliman.

Ani pse janë çift bashkëshortor, ata kanë vendoaur që secili të mbajë fenë e vetë. /Kosovarja/Të ndryshme
Më shumë
Pendarovski merr pjesë në sesionin e 75-të të Asamblesë së Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara15 shtator 2020
Adelina Ismailin ky stil e bën të duket unike28 qershor 2021
Maqedoni: Prej sot ndalohet plotësisht lëvizja në zonat pyjore 3 gusht 2021