ShowBiz
13 shtator 2021
Rina merr vëmendjen me fustanin me dekolte të hapur

Rina Balaj ka provokuar në fotografitë e reja

Këngëtarja simpatike me prejardhje nga Istogu ka rrëmbyer vëmendje me dekoltenë e hapur.

“Mos mendo që t’lutna:, shkroi ajo në mbishkrimin e fotografisë.

Derisa shfaqet duke darkuar vëmendja ra tek veshja e Rinës e cila veshi një fustan me dekolte të hapur.

Kujtojmë që Rina solli projektin e fundit  “California”, e cila u pëlqye tejmase nga publiku. /arbresh.info/

 Të ndryshme
Më shumë
Norvegjia i thotë lamtumirë veturave me naftë dhe benzinë, nga 2022 do të blejnë vetëm ato elektrike27 shtator 2021
Nesër ndryshon “ora policore”, ja kur nis ndalim-qarkullimi 3 janar 2021
Mickoski: Zaev është Gruevski nga Ali Express29 shtator 2021