ShowBiz
14 shtator 2021
Egzona shfaqet e veshur plot stil me një fustan unik...

Egzona Muqiqi është një ndër femrat që shfaqet unike në çdo kohë.

Ajo për ndjekësit e saj poston imazhe të shumta, duke shfaqur anët pozitive që ka, shkruan “Kosovarja”.

Me linjat perfekte të trupit në çdo moment ajo duket perfekte dhe femër e dalluar.

Derisa shfaqet me një fustan nusërie, Egzona e tregon që është në gjendje gjithmonë të zgjedh modelet më unike.

Ju duket kështu?Të ndryshme
Më shumë
Rama: Shqipëria – destinacion interesi për emrat më të mëdhenj në tregun e energjisë22 qershor 2021
MASH Maqedoni: Këtë vit shpenzimet për furnizimin e librave janë ulur për 10 milionë denarë26 gusht 2021
Kosovë, vdesin 6 pacientë me Covid-19 4 korrik 2020