Nga Rajoni
14 shtator 2021
Ndodh edhe kjo! Vëllai e bën motrën për spital

Një mashkull në Prishtinë ka sulmuar fizikisht motrën e tij, duke i shkaktuar lëndime trupore.

Policia e Kosovës njofton se viktima ka pranuar tretman mjekësor.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti e ka sulmuar fizikisht motrën e tij, kosovare. Viktima ka pranuar tretmanin e nevojshëm mjekësor. Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit i cili ka rekomanduar që pas intervistimit i dyshuari të lirohet dhe rasti të procedohet në procedurë të rregullt”, njofton policia.Të ndryshme
Më shumë
Rama derdh lot krokodili për Thaçin e Veselin. Ka bërë pakt me Vuçiçin, armikun e shqiptarëve25 qershor 2020
Shkrimtari serb: Serbët jetojnë më mirë në Kosovë sesa në Serbi15 qershor 2021
E dhimbshme/ Nëna e 22-vjeçarit që u vetvar në Prishtinë: Djali jem, ma thave shpirtin25 gusht 2021