Kuriozitete
14 shtator 2021
Fqinji në katin e sipërm i la pa gjumë, çifti hakmerret në mënyrë të “pazakontë”

Një çift u hakmorr në mënyrën më kreative ndaj fqinjëve të katit të mësipërm, pasi ata i kishin lënë pa gjumë për shkak të zhurmave që bënin.

Dyshja postoi një video në Tik-Tok ku treguan mënyrën e tyre krijuese të hakmarrjes kundër fqinjëve të katit të mësipërm.

Në video duket burri Mav, duke e mbajtur Mandin përmbys me kokë poshtë, në mënyrë që ajo të përplasë këmbët në tavan.

Mav eci nëpër të gjithë apartamentin duke mbajtur të dashurën e tij në tavan, kështu që duket se fqinji i tyre i zhurmshëm patjetër që mori ‘dënimin’ me të njëjtën mënyrë.

Video e shpërndarë në Tik Tok u bë virale dhe ka marrë më shumë se 4 milionë klikime.

https://v16-web.tiktok.com/video/tos/useast2a/tos-useast2a-ve-0068c001/19d577dc69af45bb8f0f99840fb87bfd/?a=1988&br=1002&bt=501&cd=0%7C0%7C1&ch=0&cr=0&cs=0&cv=1&dr=0&ds=3&er=&expire=1631644906&ft=9wMeRexB4kag3&l=20210914124140010190176040530F38CA&lr=tiktok_m&mime_type=video_mp4&net=0&pl=0&policy=3&qs=0&rc=M2dnbTc6Zm01NzMzNzczM0ApOzZpOTllNzs1Nzc1PGU3ZGdrXi80cjRncGBgLS1kMTZzcy1iLTVjMmFjNWExYy82MTQ6Yw%3D%3D&signature=f1176c84c2cc33a36c179dfe1a21d482&tk=0&vl=&vr=Të ndryshme
Më shumë
Dje janë vaksinuar gjithsej 17.623 persona në Maqedoni20 gusht 2021
“Ta heq kokën”, edukatorja sulmon fizikisht fëmijët e kopshtit15 shtator 2021
Nëse edhe ju e përdorni kondicionerin në makinë, ka diçka që duhet ta dini patjetër 3 korrik 2021