ShowBiz
13 tetor 2021
Bullizuan me vogëlushen, Dafina reagon ashpër ndaj Albi Nakos dhe Erjona Rusit

Në lidhje me qasjen skandaloze të Albi Nakos, prezantueses Erjona Rusi dhe Risejda Sejdiut ndaj një vajze tetë vjeçare, konkurente në “T’ka mami yll”, ka reaguar edhe Dafina Zeqiri.

Këngëtarja është treguar e ashpër në kritikën e saj të cilën e ka bërë për secilin nga dy personazhet kryesore ndaras.

“Së pari televizionet të cilët i japin rast personave si ti me pas një vend në juri dhe me i bullizu fëmijët, femrat e tjerë është e tmerrshme. Ti ke nevojë për ndihmë. Kërkush tjetër” – është shprehur Dafina për Albin.Të ndryshme
Më shumë
Ceca krenohet që në Shqipëri dëgjohen këngët e saj me zë të lartë... 3 gusht 2021
Qeveria e Maqedonisë me fushatë për të nxitur qytetarët të vaksinohen23 gusht 2021
Dita e dytë pa asnjë të vdekur në Tetovë nga Covid-19 8 shtator 2021