ShowBiz
13 tetor 2021
Angjela Martini poston video sensuale duke kërcyer me bashkëshortin

Angjela Martini është njëra ndër modelet më të komentuara dhe më të pëlqyera në vend por edhe më gjërë.

Angjela merr vëmendje në çdo paraqitje të saj.

Linjat e saj dhe bukuria unike që ka bën që ajo të jetë kryefjala e mediave rozë pothuajse çdo ditë.

Tash e disa vite ajo i dha fund beqarisë, shkruan “Kosovarja”.

Ajo ka një lidhje shumë të veçantë me bashkëshortin dhe këtë e ka treguar vet ajo përmes postimeve që ka hedhur në Instagram.

Së fundmi ajo ka postuar një video ku shihet bashkë me të duke kërcyer.

Të dy duken shumë bukur bashkë. /Kosovarja/

https://video.gjirafa.com/98708850-159089809758632-1153958587160113053-n-mp4Të ndryshme
Më shumë
Kështu do dukej sot Michael Jackson nëse nuk do kishte operacione plastike31 gusht 2021
Departamenti i Shtetit: Të udhëheqësh biznes në Maqedoni është e lehtë, problem është korrupsioni 8 korrik 2021
Të jetosh nga mbledhja e mbeturinave: E bëj që të mos ia zgjas dorën askujt23 korrik 2021