ShowBiz
13 tetor 2021
Zbulohet e kaluara e saj, Ada e “Përputhen” ka punuar si eskortë për 250 euro

Ajo është njëra nga konkurrentët e Përputhen më të komentuara.

Natyrisht për shkak të takimeve me djemtë gjithashtu edhe për dukjen e saj.

Me hyrjen në program, Ada mori vëmendje me tiparet e formësuara trupore.

Ndërkohë, përveç komenteve nga ndjekësit për dukjen së fundi është publikuar një foto e cila tregon se konkurrentja e “Përputhen” ka punuar si eskortë.

Kujtojmë se, ajo nuk ka zbuluar detaje rreth jetës së saj së ku ka punuar më parë.Të ndryshme
Më shumë
Falsifikimi i fotografisë së shqiptares nga Kosova, Sherife Luta – propaganda ruse e paraqet si viktimë serbe30 gusht 2021
Eros Grezda konfirmon ndarjen nga Oriola Marashi: Secili ka ëndrrat dhe punët e veta26 gusht 2021
Carovska: S’ka indikacione për ndryshim të modelit në mësimdhënie15 shtator 2021